Mobil Uygulama Geliştirme

İşlerinizin veya ilişkilerinizi yanınızda taşıyabileceksiniz

Ürün veya hizmetlerinizin, müşterilerinizin cebinde olduğunu düşünün veya çalışanlarınızın cebinde işlerinin olduğunu. Tüm bunlara imkan veren yazılımlar geliştiriyoruz. Mobil iş yönetim uygulamaları, iş süreçlerinde yaşanacaklara karşı tepki sürelerini ciddi oranda azaltacaktır.

Müşterilerinize uygun bir uygulama ise, müşterilerinizle ilişkilerinizi yakınlaştıracaktır. Onların ihtiyaçlarını ve isteklerini hızlı bir şekilde anlayıp, kişiye özel teklifler yaratmanıza imkan sağlayacaktır.

Kullanılan Teknolojiler

Geliştirme Teknolojisi
Ionic,  Flutter, React Native, Xamarin

Veritabanı
SQLite

Mobil Uygulamaya Sahip Olmanın Faydaları

Erişilebilirlik

Akıllı telefonlarınızı yanınızdan ayırmadığınızı biliyoruz. İşiniz de istediğiniz süre sizle kalabilir. Her istediğinizde kontrol edebileceğiniz, onay vb. gibi süreçleri istedeğiniz yerden yönetebileceğiniz bir sistem kurabiliriz.

Anlık Tepkiler

Her an işinizle alakalı durumları anlık takip ederek, tepki sürelerini neredeyse yok edebilirsiniz. Bu da size hızlı kararlar alma ve hızlı problem çözümleri getirir. Bunun işinizde yaratacağı faydayı düşünün.

Anlık Bildirimler

Bir siparişin onayı, bir satın alma talebi, bir satışın gerçekleşmesi vb.. örnekler. İş süreçlerinizde olacak gelişmelerin akıllı telefonlarınızda bir bip sesi olmasını sağlayabilririz.

İletişim Maliyetleri

Günde kaç saat telefonla görüşüyorsunuz veya kaç maile cevap vermek durumundasınız. Masanızda onay bekleyen kağıtlara ne demeli. Tüm bunları cebinize sığdırın ve iletişim maliyerlerini (zaman ve para) ortadan kaldırın.

İş süreçlerinizi sadeleştirmek, bir yerde toplamak, takip etmek ve yönetmek. Sizin elinizde

Gerçekten elinizde, telefonunuzda olabilir.

Hemen bizimle iletişime geçin ve sizi karmaşadan ve bir yerde bulunma zorunluluğundan kurtaracak çözümler için çalışmaya başlayalım.